DBMM25SM
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM25SM
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC
listoch:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMM25SM
Číslo dielu DBMM25SM Výrobca Bel
popis DSUB 25 F PCB STR G50 ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2455 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 1
obal - Ostatné mená CDBMM25SM
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže -
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled Funkcia príruby -
Vlastnosti - Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 5A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Phosphor Bronze Kontaktný formulár Machined
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm) Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub
farba Green Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMM25SLA101
DBMM25SLA101
výrobcovia: Cannon
popis: DBMM25SLA101
Skladom: 1997 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMM25SNA197
DBMM25SNA197
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 25P PNL MNT SLDR
Skladom: 3868 pcs
Stiahnuť ▼: DBMM25SNA197.pdf
RFQ
DBMM25SMA197
DBMM25SMA197
popis: DSUB 25 F PCB R/A G50 TIN