DBMM25PZ
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMM25PZ
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 M PCB STR G50 ZINC
listoch:
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMM25PZ
Číslo dielu DBMM25PZ Výrobca Bel
popis DSUB 25 M PCB STR G50 ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5033 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 1
obal - Ostatné mená CDBMM25PZ
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Brass
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Plug, Male Pins
Štýl konektora D-Sub farba Green
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMM25PXF225
DBMM25PXF225
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Skladom: 1984 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMM25S
DBMM25S
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 25 F SOD G50 ZINC
Skladom: 3277 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMM25PZK87
DBMM25PZK87
výrobcovia: Cannon
Stiahnuť ▼: DBMM25PZK87.pdf
DBMM25PZNMBK52
DBMM25PZNMBK52
Skladom: 319 pcs
DBMM25PSNMB
DBMM25PSNMB
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER