DBMAMF25S
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAMF25S
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F CRIMP FLOA G50 ZIN
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAMF25S
Číslo dielu DBMAMF25S Výrobca Bel
popis DSUB 25 F CRIMP FLOA G50 ZIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3265 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť - séria -
obal - Ostatné mená CDBMAMF25S
Prevádzková teplota - Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu -
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie -
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál -
Kontaktný formulár - Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -
Kontakt Dokončiť - Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba -
Odstup spodnej strany -
Súvisiace produkty
DBMAMF25PNM
DBMAMF25PNM
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA NMB G50
Skladom: 1068 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAMF25SNM
DBMAMF25SNM
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Skladom: 4281 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAMF25SNMF0
DBMAMF25SNMF0
popis: DSUB 25 F CRIMP
DBMAMF25PA101
DBMAMF25PA101
popis: DBMAMF25PA101
DBMAMF25P
DBMAMF25P
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
DBMAMF25SF0
DBMAMF25SF0
popis: DSUB 25 F CRIMP FLOA G50
DBMAMF25PNMF0
DBMAMF25PNMF0
popis: DBMAMF25PNMF0
DBMAMF25S
DBMAMF25S
výrobcovia: ITT Cannon, LLC
Stiahnuť ▼: DBMAMF25S.pdf
DBMAMF25PF0
DBMAMF25PF0
popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA 50
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 25 M CRIMP FLOA G50 ZIN
DBMAMF25SA101
DBMAMF25SA101
popis: DBMAMF25SA101
DBMAMF25SA101F0
DBMAMF25SA101F0
popis: DBMAMF25SA101F0
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety