DBMAM25S
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DBMAM25S
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DBMAM25S
Číslo dielu DBMAM25S Výrobca Bel
popis DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3492 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť - séria -
obal - Ostatné mená CDBMAM25S
Prevádzková teplota - Počet riadkov 2
Počet pozícií 25 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu -
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie -
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál -
Kontaktný formulár - Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -
Kontakt Dokončiť - Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba -
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DBMAM25PNMK52
DBMAM25PNMK52
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Skladom: 1121 pcs
Stiahnuť ▼: DBMAM25PNMK52.pdf
RFQ
DBMAM25S
DBMAM25S
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 25 F CRIMP G50 ZINC
Skladom: 3786 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DBMAM25PTI
DBMAM25PTI
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 25 M CRIMP G50 TIN IND
Stiahnuť ▼:
DBMAM25SA101F0
DBMAM25SA101F0
popis: DSUB 25 F CRIMP G50 CAD
Stiahnuť ▼: DBMAM25SA101F0.pdf
DBMAM25SA101
DBMAM25SA101
popis: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Stiahnuť ▼: DBMAM25SA101.pdf
DBMAM25PNMF0
DBMAM25PNMF0
popis: DSUB 25 M CRIMP G50 NM CAD
DBMAM25PTIF0
DBMAM25PTIF0
výrobcovia: Bel
DBMAM25S-FO
DBMAM25S-FO
popis: DSUB 25 F CRIMP F0 ZINC
DBMAM25SA197
DBMAM25SA197
Stiahnuť ▼: DBMAM25SA197.pdf
DBMAM25PNMBK52
DBMAM25PNMBK52
Stiahnuť ▼: DBMAM25PNMBK52.pdf
DBMAM25SA197F0
DBMAM25SA197F0
popis: DSUB 25F CRIMP G50 T
Stiahnuť ▼: DBMAM25SA197F0.pdf
DBMAM25SF171
DBMAM25SF171
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety