DAMMY15S
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAMMY15S
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 15 F SOD D FLOA G50 ZIN
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DAMMY15S
Číslo dielu DAMMY15S Výrobca Bel
popis DSUB 15 F SOD D FLOA G50 ZIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4909 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie - Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria 1
obal - Ostatné mená CDAMMY15S
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled
Funkcia príruby - Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál Phosphor Bronze
Kontaktný formulár Machined Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku 50.0µin (1.27µm)
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub farba Green
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DAMMY15SE
DAMMY15SE
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Skladom: 3312 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMMY15SF179A-A101
DAMMY15SF179A-A101
výrobcovia: Cannon
popis: DSUB 15 F WW3 D FLO G50 CAD
Skladom: 1626 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMMY15SB
DAMMY15SB
Stiahnuť ▼: DAMMY15SB.pdf
DAMMY15SA101
DAMMY15SA101
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT