DAMMF15SA
DAMMF15SA
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Skladom: 3218 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMMF15SE
DAMMF15SE
výrobcovia: Cannon
popis: CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Skladom: 2894 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
DAMMF15SM
DAMMF15SM
DAMMF15SF179A
DAMMF15SF179A
popis: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
DAMMF15P
DAMMF15P
popis: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
výrobcovia: Bel
popis: DSUB 15 M SOD FLOA G50 ZINC
DAMMF15PNM
DAMMF15PNM
popis: DAMMF15PNM
Skladom: 622 pcs
DAMMF15SA101
DAMMF15SA101
popis: DAMMF15SA101
DAMMF15S
DAMMF15S
popis: DSUB 15 F SOD FLO G50 ZINC
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety