DAE15PII
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DAE15PII
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DSUB 15 M SOD CLIN TIN G ZIN
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie DAE15PII
Číslo dielu DAE15PII Výrobca Bel
popis DSUB 15 M SOD CLIN TIN G ZIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 20503 pcs Dátový hárok
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 2 (DA, A)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Yellow Chromate Plated Zinc séria BASIC® D
obal - Ostatné mená CDAE15PII
Prevádzková teplota -65°C ~ 125°C Počet riadkov 2
Počet pozícií 15 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polyester, Glass Filled
Funkcia príruby Cable Side (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 5A