BWS4803.3
BelBel
Bel
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BWS4803.3
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 3W
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie BWS4803.3
Číslo dielu BWS4803.3 Výrobca Bel
popis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5641 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - vstup (min) 36V
Napätie - vstup (Max) 72V typ Isolated Module
Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.52" H (31.8mm x 20.3mm x 13.2mm) séria BWS
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro 24-DIP Module, 8 Leads Prevádzková teplota -
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 36V - 72V Input Prúd - výstup (Max) -
aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
REC5-2412SRWZ/H6/C/M
REC5-2412SRWZ/H6/C/M
výrobcovia: RECOM Power
popis: DC DC CONVERTER 12V 5W
Skladom: 3830 pcs
Stiahnuť ▼: REC5-2412SRWZ/H6/C/M.pdf
RFQ
BWS2412
BWS2412
výrobcovia: Bel
popis: DC DC CONVERTER 12V 3W
Skladom: 5908 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
BWS505
BWS505
výrobcovia: Bel
popis: DC DC CONVERTER 5V 3W
Stiahnuť ▼:
popis: DC DC CONVERTER 15V 3W
popis: DC DC CONVERTER 12V 3W
VE-B0M-MX-S
VE-B0M-MX-S
výrobcovia: Vicor
popis: DC DC CONVERTER 10V 75W
Stiahnuť ▼: VE-B0M-MX-S.pdf
VI-B1X-EV
VI-B1X-EV
výrobcovia: Vicor
popis: DC DC CONVERTER 5.2V 150W