0ZCB0010FF2E
BelBel
0ZCB0010FF2E Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 0ZCB0010FF2E
Výrobca / Značka: Bel
Popis produktu PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210
listoch: 0ZCB0010FF2E.pdf
  • správa
Špecifikácie 0ZCB0010FF2E
Číslo dielu 0ZCB0010FF2E Výrobca Bel
popis PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6034 pcs Dátový hárok 0ZCB0010FF2E.pdf
Napätie - Max 60V typ Polymeric
Čas do výletu 1.5s Hrúbka (Max) 0.045" (1.15mm)
Veľkosť / rozmer 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) séria 0ZCB
Odolnosť - posun po výstupe (R1) (Max) 15 Ohms Odpor - Počiatočný (Ri) (Min) 1.6 Ohms
hodnotenie - obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric) Ostatné mená 507-1486-1
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks) Rozostup vedenia -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Detailný popis Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) Aktuálny - výlet (It) 250mA
Aktuálny - Max 10A Prúd - Hold (Ih) (Max) 100mA