BZX85B3V6-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B3V6-TAP Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BZX85B3V6-TAP
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41
listoch: BZX85B3V6-TAP.pdf
  • správa
Špecifikácie BZX85B3V6-TAP
Číslo dielu BZX85B3V6-TAP Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1316842 pcs Dátový hárok BZX85B3V6-TAP.pdf
Napätie - Izolácia 20 Ohm Napätie - porucha DO-41
séria Automotive, AEC-Q101 Stav RoHS Tape & Box (TB)
Výkon - Max 1.3W polarizácia DO-204AL, DO-41, Axial
Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Výrobné číslo výrobcu BZX85B3V6-TAP Impedancia (Max) (Zz) 3.6V
Rozšírený popis Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41 ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±2%
Konfigurácia diódy 20µA @ 1V popis DIODE ZENER 3.6V 1.3W DO41