VSP12010GPIB
B&K PrecisionB&K Precision
B&K Precision
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VSP12010GPIB
Výrobca / Značka: B&K Precision
Popis produktu POWER SPLY SWITCH 120V 10A GPIB
listoch: 1.VSP12010GPIB.pdf2.VSP12010GPIB.pdf
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie VSP12010GPIB
Číslo dielu VSP12010GPIB Výrobca B&K Precision
popis POWER SPLY SWITCH 120V 10A GPIB Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 4676 pcs Dátový hárok 1.VSP12010GPIB.pdf2.VSP12010GPIB.pdf
závažia 14 lbs (6.4kg) Regulácia napätia - zaťaženie 0.001
Regulácia napätia - riadok 0.001 Napätie - Napájanie 95 ~ 264VAC
Napätie - výstup 0 ~ 120VAC typ Rack Mount (AC to DC)
Veľkosť / rozmer 18.000" L x 19.000" W x 1.750" H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) séria VSP
Vlnenie 20mV rms Výkon (watty) 1200W
Ostatné mená BKVSP12010GPIB
VSP12010ODII
Počet výstupov 1
Počet znakov 3 (2) Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Vlastnosti GPIB Port, Programmable, Switching Typ zobrazenia LED
Detailný popis 0 ~ 120VAC Output Rack Mount (AC to DC) Power Supply LED 0 ~ 10A Output 1200W Features GPIB Port, Programmable, Switching Aktuálne nariadenie - zaťaženie 0.001
Súčasné nariadenie - riadok 0.001 Prúd - výstup 0 ~ 10A
Presnosť - voltmetr; ampérmeter 0.2% + 3 digits