RSC350DBB-CF
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RSC350DBB-CF
Výrobca / Značka: Ault / SL Power
Popis produktu AC/DC CNVRTR 5V 24V 2X12V 350W
listoch: RSC350DBB-CF.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie RSC350DBB-CF
Číslo dielu RSC350DBB-CF Výrobca Ault / SL Power
popis AC/DC CNVRTR 5V 24V 2X12V 350W Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5834 pcs Dátový hárok RSC350DBB-CF.pdf
Napätie - výstup 4 12V Napätie - výstup 3 12V
Napätie - výstup 2 24V Napätie - výstup 1 5V
Napätie - vstup 90 ~ 132 VAC typ Linear
Veľkosť / rozmer 9.50" L x 5.00" W x 2.45" H (241.3mm x 127.0mm x 62.2mm) séria RSC35x
Výkon (watty) 350W Prevádzková teplota 0°C ~ 50°C
Počet výstupov 4 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad No Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vlastnosti Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input efektívnosť 74%
Detailný popis Linear AC DC Converter 4 Output 5V 24V 12V 12V 40A, 6A, 4A, 4A 90 ~ 132 VAC Input Prúd - výstup (Max) 40A, 6A, 4A, 4A