BFC246717154
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BFC246717154
Výrobca / Značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
listoch: BFC246717154.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie BFC246717154
Číslo dielu BFC246717154 Výrobca Vishay BC Components
popis CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 153728 pcs Dátový hárok BFC246717154.pdf
Napätie - DC 160V tolerancia 0.15µF
ukončenie PC Pins Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.189" W (12.50mm x 4.80mm) séria MKT467
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
polarizácia Radial Ostatné mená 222246717154
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Výrobné číslo výrobcu BFC246717154 Životnosť @ Temp. -
Výška - sedenie (Max) 0.583" (14.80mm) Vlastnosti -
Rozšírený popis 0.15µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±5%
Dielektrický priemer Polyester, Metallized popis CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL
Prúd - únik 250V