BFC236843563
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: BFC236843563
Výrobca / Značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
listoch: BFC236843563.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie BFC236843563
Číslo dielu BFC236843563 Výrobca Vishay BC Components
popis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 173441 pcs Dátový hárok BFC236843563.pdf
Napätie - DC 160V tolerancia 0.056µF
ukončenie PC Pins Veľkosť pozemnej plochy 0.394" (10.00mm)
Veľkosť / rozmer 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm) séria MKT368
Stav RoHS Bulk Zvlnenie prúdu - nízka frekvencia General Purpose
polarizácia Radial Ostatné mená 222236843563
Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Výrobné číslo výrobcu BFC236843563 Životnosť @ Temp. -
Výška - sedenie (Max) 0.532" (13.50mm) Vlastnosti Long Life
Rozšírený popis 0.056µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±10%
Dielektrický priemer Polyester, Metallized popis CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
Prúd - únik 250V