564RY5FRE302EC151K
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 564RY5FRE302EC151K
Výrobca / Značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP CER 150PF 3KV Y5F RADIAL
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie 564RY5FRE302EC151K
Číslo dielu 564RY5FRE302EC151K Výrobca Angstrohm / Vishay
popis CAP CER 150PF 3KV Y5F RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 155262 pcs Dátový hárok
Napätie - hodnotené 3000V (3kV) tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient Y5F
Veľkosť / rozmer - séria Cera-Mite 564R
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 40 Weeks Lead štýl Straight
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Low Dissipation Factor
Poruchovosť - Detailný popis 150pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5F Radial, Disc
kapacitné 150pF aplikácia General Purpose