562R5GAS15
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
562R5GAS15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 562R5GAS15
Výrobca / Značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP CER 0.015UF 1KV Z5U RADIAL
listoch: 562R5GAS15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 562R5GAS15
Číslo dielu 562R5GAS15 Výrobca Angstrohm / Vishay
popis CAP CER 0.015UF 1KV Z5U RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87646 pcs Dátový hárok 562R5GAS15.pdf
Napätie - hodnotené 1000V (1kV) tolerancia ±20%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient Z5U
Veľkosť / rozmer 0.559" Dia (14.20mm) séria Cera-Mite 562R
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 40 Weeks Lead štýl Straight
Rozostup vedenia 0.374" (9.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.684" (17.38mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 0.015µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
kapacitné 0.015µF aplikácia General Purpose