30LVQ10XZZ2-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 30LVQ10XZZ2-R
Výrobca / Značka: Angstrohm / Vishay
Popis produktu CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie 30LVQ10XZZ2-R
Číslo dielu 30LVQ10XZZ2-R Výrobca Angstrohm / Vishay
popis CAP CER 10PF 400VAC NP0 RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 157921 pcs Dátový hárok
Napätie - hodnotené 400VAC tolerancia ±10%
Hrúbka (Max) - Teplotný koeficient C0G, NP0
Veľkosť / rozmer 0.331" Dia (8.40mm) séria Cera-Mite 30LV
hodnotenie X1, Y2 obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Prevádzková teplota -30°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 40 Weeks Lead štýl Straight
Rozostup vedenia 0.252" (6.40mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.457" (11.60mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 10pF ±10% 400VAC Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
kapacitné 10pF aplikácia Safety