EP3SL150F1152C4N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL150F1152C4N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP3SL150F1152C4N
Výrobca / Značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
listoch: 1.EP3SL150F1152C4N.pdf2.EP3SL150F1152C4N.pdf3.EP3SL150F1152C4N.pdf4.EP3SL150F1152C4N.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 31 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
  • správa
Špecifikácie EP3SL150F1152C4N
Číslo dielu EP3SL150F1152C4N Výrobca Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
popis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 0.86 V ~ 1.15 V Celkový počet bitov RAM 6543360
Balík dodávateľov zariadení 1152-FBGA (35x35) séria Stratix® III L
Balík / puzdro 1152-BBGA, FCBGA Ostatné mená 544-2407
EP3SL150F1152C4NES
Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TJ) Počet logických prvkov / buniek 142500