EP3SL110F1152C3N
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL110F1152C3N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP3SL110F1152C3N
Výrobca / Značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
listoch: 1.EP3SL110F1152C3N.pdf2.EP3SL110F1152C3N.pdf3.EP3SL110F1152C3N.pdf4.EP3SL110F1152C3N.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 47 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 47 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
24 pcs
  • správa
Špecifikácie EP3SL110F1152C3N
Číslo dielu EP3SL110F1152C3N Výrobca Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
popis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 0.86 V ~ 1.15 V Celkový počet bitov RAM 4992000
Balík dodávateľov zariadení 1152-FBGA (35x35) séria Stratix® III L
Balík / puzdro 1152-BBGA, FCBGA Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TJ)