EP3SE80F1152C3
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SE80F1152C3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EP3SE80F1152C3
Výrobca / Značka: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Popis produktu IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
listoch: 1.EP3SE80F1152C3.pdf2.EP3SE80F1152C3.pdf3.EP3SE80F1152C3.pdf4.EP3SE80F1152C3.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 42 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 42 pcs
  • správa
Špecifikácie EP3SE80F1152C3
Číslo dielu EP3SE80F1152C3 Výrobca Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
popis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Napätie - Napájanie 0.86 V ~ 1.15 V Celkový počet bitov RAM 6843392
Balík dodávateľov zariadení 1152-FBGA (35x35) séria Stratix® III E
Balík / puzdro 1152-BBGA, FCBGA Prevádzková teplota 0°C ~ 85°C (TJ)