KEM3125L Y/R
Altech CorporationAltech Corporation
KEM3125L Y/R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KEM3125L Y/R
Výrobca / Značka: Altech Corporation
Popis produktu SWITCH DISCT W/BOX 125A
listoch: KEM3125L Y/R.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 302 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie KEM3125L Y/R
Číslo dielu KEM3125L Y/R Výrobca Altech Corporation
popis SWITCH DISCT W/BOX 125A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 302 pcs Dátový hárok KEM3125L Y/R.pdf
Napätie 600V typ Switch
séria KEM Ostatné mená 1920-1459
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant prúd 125A
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
KEM360UL Y/R
KEM360UL Y/R
výrobcovia: Altech Corporation
popis: SWITCH DISCONNECT W/BOX 60A
Skladom: 1332 pcs
Stiahnuť ▼: KEM360UL Y/R.pdf
RFQ
KEM10HV
KEM10HV
výrobcovia: Knowles Voltronics
popis: CAP AIR TRIMMER 1-9PF 1000V VERT
Skladom: 1413 pcs
Stiahnuť ▼: KEM10HV.pdf
RFQ
KEM8
KEM8
výrobcovia: Knowles Voltronics
popis: CAP AIR TRIMMER
Stiahnuť ▼: KEM8.pdf
KEM380UL Y/R
KEM380UL Y/R
výrobcovia: Altech Corporation
popis: SWITCH DISCT W/BOX 80A
Skladom: 888 pcs
Stiahnuť ▼: KEM380UL Y/R.pdf
KEM10
KEM10
popis: CAP AIR TRIMMER 0.6-10PF 125V VE
Stiahnuť ▼: KEM10.pdf
KEM325UL Y/R
KEM325UL Y/R
popis: SWITCH DISCONNECT W/BOX 25A