ACT96WB98AC
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ACT96WB98AC
Výrobca / Značka: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis produktu CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
listoch: ACT96WB98AC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie ACT96WB98AC
Číslo dielu ACT96WB98AC Výrobca Agastat Relays / TE Connectivity
popis CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5671 pcs Dátový hárok ACT96WB98AC.pdf
typ For Male Pins tienenie Shielded
Veľkosť škrupiny, MIL B Veľkosť mriežky - Vložiť 11-98
Materiál skrinky Composite Shell Finish Chromate over Cadmium
séria MIL-DTL-38999 Series III, ACT obal Bulk
Ostatné mená DACT96WB98AC orientácia C
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 6
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Funkcia montáže - Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vložiť materiál Plastic Ochrana proti vniknutiu Environment Resistant
obsahuje - Farba krytu Olive Drab
Vlastnosti Coupling Nut, Self Locking Typ upevnenia Threaded
Detailný popis 6 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Self Locking Materiál spojky, plátovanie Composite, Olive Drab Cadmium
Priemer matice spojky 0.980" (24.89mm) Typ kontaktu Crimp
Veľkosť kontaktu 20 Tvar kontaktu Circular
Typ konektora Plug Housing
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ACT96WB98AB
ACT96WB98AB
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN PLUG HSNG MALE 6POS INLINE
Skladom: 4042 pcs
Stiahnuť ▼: ACT96WB98AB.pdf
RFQ
ACT96WB98AC-3025
ACT96WB98AC-3025