96FD25-S512-PLG2
AdvantechAdvantech
Advantech
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 96FD25-S512-PLG2
Výrobca / Značka: Advantech
Popis produktu SSD 512GB 2.5" MLC SATA III 5V
listoch: 96FD25-S512-PLG2.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 196 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie 96FD25-S512-PLG2
Číslo dielu 96FD25-S512-PLG2 Výrobca Advantech
popis SSD 512GB 2.5" MLC SATA III 5V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 196 pcs Dátový hárok 96FD25-S512-PLG2.pdf
Napätie - Napájanie 5V typ SATA III
Rýchlosť - napísať 400MB/s Rýchlosť - Čítanie 500MB/s
Veľkosť / rozmer 100.0mm x 69.85mm x 6.80mm séria -
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ pamäte FLASH - NAND (MLC) Veľkosť pamäte 512GB
Výrobca štandardná doba výroby 7 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Detailný popis Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Aktuálny - Max 900mA