DN-19TRAY-2-SW
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19TRAY-2-SW Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DN-19TRAY-2-SW
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu RACK MNT SHLF VENTED 19" 2U BLCK
listoch: DN-19TRAY-2-SW.pdf
  • správa
Špecifikácie DN-19TRAY-2-SW
Číslo dielu DN-19TRAY-2-SW Výrobca ASSMANN WSW Components
popis RACK MNT SHLF VENTED 19" 2U BLCK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5906 pcs Dátový hárok DN-19TRAY-2-SW.pdf
závažia 6 lbs (2.7kg) Ventilácia Vented
typ Shelf, Fixed Veľkosť / rozmer 13.750" L x 19.000" W x 3.500" H (349.25mm x 482.60mm x 88.90mm)
Informácie o preprave Shipped from Digi-Key séria Digitus®
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiál Metal, Steel
Vlastnosti - Detailný popis Metal, Steel Shelf, Fixed 13.750" L x 19.000" W x 3.500" H (349.25mm x 482.60mm x 88.90mm) Black