DN-19CASTOR
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
DN-19CASTOR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DN-19CASTOR
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CASTORS LOCKABLE SET OF 4
listoch: DN-19CASTOR.pdf
  • správa
Špecifikácie DN-19CASTOR
Číslo dielu DN-19CASTOR Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CASTORS LOCKABLE SET OF 4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4546 pcs Dátový hárok DN-19CASTOR.pdf
séria Digitus® Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Vlastnosti Locking, 2, Non-Locking, 2 Detailný popis Rack Casters, Wheels Locking, 2, Non-Locking, 2
Typ príslušenstva Casters, Wheels
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DN-19GS-600
DN-19GS-600
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: RAIL 19" L SUPPORT 330MM 2PCS
Skladom: 4407 pcs
Stiahnuť ▼: DN-19GS-600.pdf
RFQ
DN-19GS
DN-19GS
popis: RAIL 19" L SUPPORT 715MM 2PCS