AWP2-50-7241-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-50-7241-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWP2-50-7241-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET IDC 50POS W/STR GOLD
listoch: AWP2-50-7241-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWP2-50-7241-T-R
Číslo dielu AWP2-50-7241-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN SOCKET IDC 50POS W/STR GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4569 pcs Dátový hárok AWP2-50-7241-T-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.079" (2.00mm)
stúpanie 0.079" (2.00mm) obal Tray
Ostatné mená AWP2507241TR
HSE50H
Počet riadkov 2
Počet pozícií 50 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Vlastnosti Feed Through, Strain Relief Typ upevnenia -
Detailný popis 50 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Typ kontaktu Female Socket