AWP2-24-7240-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP2-24-7240-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWP2-24-7240-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET IDC 24POS W/KEY GOLD
listoch: AWP2-24-7240-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWP2-24-7240-T-R
Číslo dielu AWP2-24-7240-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN SOCKET IDC 24POS W/KEY GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5542 pcs Dátový hárok AWP2-24-7240-T-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.079" (2.00mm)
stúpanie 0.079" (2.00mm) obal Tray
Ostatné mená AWP2247240TR
HTA24H
Počet riadkov 2
Počet pozícií 24 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Vlastnosti Feed Through Typ upevnenia -
Detailný popis 24 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold Typ kontaktu Female Socket