AWP16-8541-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP16-8541-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWP16-8541-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET IDC 16POS W/STR TIN
listoch: AWP16-8541-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWP16-8541-T-R
Číslo dielu AWP16-8541-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN SOCKET IDC 16POS W/STR TIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4901 pcs Dátový hárok AWP16-8541-T-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.100" (2.54mm)
stúpanie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Ostatné mená HSR16S Počet riadkov 2
Počet pozícií 16 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Vlastnosti Feed Through, Strain Relief Typ upevnenia -
Detailný popis 16 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin Typ kontaktu Female Socket
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku - Kontakt Dokončiť Tin
Typ konektora Socket farba Gray
Ukončenie kábla IDC
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AWP2 14-7240
AWP2 14-7240
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: CONN SOCKET IDC 14POS W/KEY GOLD
Skladom: 82135 pcs
Stiahnuť ▼: AWP2 14-7240.pdf
RFQ
popis: IDC SOCKET 2.0MM 16 CONTACTS
Skladom: 92870 pcs
Stiahnuť ▼: AWP2 16-7240.pdf
RFQ
AWP16-8540-T-R
AWP16-8540-T-R
popis: CONN SOCKT IDC 16POS W/O KEY TIN
Stiahnuť ▼: AWP16-8540-T-R.pdf
popis: CONN SOCKET IDC 16POS W/KEY TIN
Stiahnuť ▼: AWP16-7540-T-R.pdf
popis: CONN SOCKET IDC 10POS W/KEY GOLD
popis: CONN SOCKET IDC 20POS W/KEY GOLD
popis: CONN SOCKET IDC 26POS W/KEY GOLD
popis: IDC SOCKET 2.0MM 34 CONTACTS