AWP14-8541-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWP14-8541-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWP14-8541-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN SOCKET IDC 14POS W/STR TIN
listoch: AWP14-8541-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWP14-8541-T-R
Číslo dielu AWP14-8541-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN SOCKET IDC 14POS W/STR TIN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4330 pcs Dátový hárok AWP14-8541-T-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.100" (2.54mm)
stúpanie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Ostatné mená HSR14S Počet riadkov 2
Počet pozícií 14 Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Vlastnosti Feed Through, Strain Relief Typ upevnenia -
Detailný popis 14 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin Typ kontaktu Female Socket