AWP12-7541-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWP12-7541-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS
listoch: AWP12-7541-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWP12-7541-T-R
Číslo dielu AWP12-7541-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5570 pcs Dátový hárok AWP12-7541-T-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.100" (2.54mm)
stúpanie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Počet riadkov 2 Počet pozícií 12
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Typ upevnenia - Detailný popis 12 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin