AWHW20G-0102-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW20G-0102-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWHW20G-0102-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER LOW-PRO 20POS 30AU
listoch: AWHW20G-0102-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWHW20G-0102-T-R
Číslo dielu AWHW20G-0102-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN HEADER LOW-PRO 20POS 30AU Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4480 pcs Dátový hárok AWHW20G-0102-T-R.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria - Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm)
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená AWHW20-G-0102-T-R
AWHW20G0102TR
HRU20H
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 20
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výška izolácie 0.354" (9.00mm) Farba izolácie Gray
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Keying Slot
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis Connector Header Through Hole 20 position 0.100" (2.54mm)
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Brass
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.130" (3.30mm) Dĺžka kontaktu - párenie 0.224" (5.70mm)