AWHW2-40-G-SMD-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-40-G-SMD-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWHW2-40-G-SMD-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS SMD
listoch: AWHW2-40-G-SMD-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWHW2-40-G-SMD-R
Číslo dielu AWHW2-40-G-SMD-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN HEADER LO-PRO 2MM 40POS SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5868 pcs Dátový hárok AWHW2-40-G-SMD-R.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria - Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm)
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Tube
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená AE10573
AWHW2-4040-SMD-R
AWHW2-40G-SMD-R
AWHW240GSMDR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 40
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výška izolácie 0.226" (5.74mm) Farba izolácie Black
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Keying Slot, Pick and Place
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis Connector Header Surface Mount 40 position 0.100" (2.54mm)
Aktuálne hodnotenie 1.5A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Brass
Dĺžka kontaktu - príspevok - Dĺžka kontaktu - párenie 0.157" (4.00mm)