AWHW16G-0202-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW16G-0202-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWHW16G-0202-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER LOW-PRO 16POS GOLD
listoch: AWHW16G-0202-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWHW16G-0202-T-R
Číslo dielu AWHW16G-0202-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN HEADER LOW-PRO 16POS GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5987 pcs Dátový hárok AWHW16G-0202-T-R.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria - Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm)
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená AWHW16-G-0202-T-R
AWHW16G0202TR
HRP16H
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 16
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výška izolácie 0.354" (9.00mm) Farba izolácie Gray
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Keying Slot
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm)
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Brass
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.130" (3.30mm) Dĺžka kontaktu - párenie 0.224" (5.70mm)
Kontakt Povrchová úprava - Post - Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie Flash
Kontakt Dokončiť - Post Tin Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Header aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AWHW16G-0102-T-R
AWHW16G-0102-T-R
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: CONN HEADER LOW-PRO 16POS 30AU
Skladom: 4369 pcs
Stiahnuť ▼: AWHW16G-0102-T-R.pdf
RFQ
AWHW14G-0202-T-R
AWHW14G-0202-T-R
popis: CONN HEADER LOW-PRO 14POS GOLD
Skladom: 4151 pcs
Stiahnuť ▼: AWHW14G-0202-T-R.pdf
RFQ
AWHW2 14A-0202
AWHW2 14A-0202
popis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 14POS R/A
Stiahnuť ▼: AWHW2 14A-0202.pdf
AWHW2 14G-0202
AWHW2 14G-0202
popis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 14PS VERT
Stiahnuť ▼: AWHW2 14G-0202.pdf
AWHW2 16G-0202
AWHW2 16G-0202
popis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 16PS VERT
Stiahnuť ▼: AWHW2 16G-0202.pdf
AWHW2 16A-0202
AWHW2 16A-0202
popis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 16POS R/A
Stiahnuť ▼: AWHW2 16A-0202.pdf
AWHW16A-0102-T-R
AWHW16A-0102-T-R
popis: CONN HEADR R/A LO-PRO 16POS 30AU
Stiahnuť ▼: AWHW16A-0102-T-R.pdf
AWHW2 10A-0202
AWHW2 10A-0202
popis: CONN HEADER LO-PRO 2MM 10POS R/A
Stiahnuť ▼: AWHW2 10A-0202.pdf