AWHW10A-0202-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW10A-0202-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWHW10A-0202-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADR R/A LO-PRO 10POS GOLD
listoch: AWHW10A-0202-T-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AWHW10A-0202-T-R
Číslo dielu AWHW10A-0202-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN HEADR R/A LO-PRO 10POS GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93312 pcs Dátový hárok AWHW10A-0202-T-R.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria - Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm)
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená AWHW10-A-0202-T-R
AWHW10A0202TR
HLN10H
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 10
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výška izolácie 0.352" (8.94mm) Farba izolácie Gray
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Keying Slot
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.100" (2.54mm)
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Brass
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.124" (3.15mm) Dĺžka kontaktu - párenie 0.224" (5.70mm)