AWHC50-0111-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWHC50-0111-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu IDC BOX HEADER 50 CONTACTS
listoch: AWHC50-0111-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWHC50-0111-T-R
Číslo dielu AWHC50-0111-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis IDC BOX HEADER 50 CONTACTS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5401 pcs Dátový hárok AWHC50-0111-T-R.pdf
Typ drôtu Ribbon Cable Wire Gauge -
séria - Rozstup riadkov 0.100" (2.54mm)
stúpanie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Počet riadkov 2 Počet pozícií 50
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Feed Through
Typ upevnenia - Detailný popis 50 Position Rectangular Header Connector IDC