AWH40A-0222-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH40A-0222-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWH40A-0222-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER 40POS R/A SHORT GOLD
listoch: AWH40A-0222-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWH40A-0222-T-R
Číslo dielu AWH40A-0222-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN HEADER 40POS R/A SHORT GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3977 pcs Dátový hárok AWH40A-0222-T-R.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria - Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm)
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená HRS40H
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 40
Typ montáže Through Hole, Right Angle Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výška izolácie 0.669" (17.00mm) Farba izolácie Gray
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Keying Slot
Typ upevnenia Latch Lock/Eject Hooks, Short Detailný popis Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Brass
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.150" (3.81mm) Dĺžka kontaktu - párenie -