AWH30G-0232-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH30G-0232-T-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AWH30G-0232-T-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN HEADER 30POS VERT LONG GOLD
listoch: AWH30G-0232-T-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AWH30G-0232-T-R
Číslo dielu AWH30G-0232-T-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN HEADER 30POS VERT LONG GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4722 pcs Dátový hárok AWH30G-0232-T-R.pdf
Napätie - ukončenie Solder
Štýl Board to Cable/Wire zakrytie Shrouded - 4 Wall
séria - Rozmiestnenie riadkov - párenie 0.100" (2.54mm)
Pitch - párenie 0.100" (2.54mm) obal Tray
Celková dĺžka kontaktu - Ostatné mená HVL30H
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet riadkov 2
Počet nabitých pozícií All Počet pozícií 30
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Priradené výšivky stohovania -
Výška izolácie 0.669" (17.00mm) Farba izolácie Gray
Ochrana proti vniknutiu - Vlastnosti Keying Slot
Typ upevnenia Latch Lock/Eject Hooks, Long Detailný popis Connector Header Through Hole 30 position 0.100" (2.54mm)
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Kontaktný materiál Brass
Dĺžka kontaktu - príspevok 0.130" (3.30mm) Dĺžka kontaktu - párenie -
Kontakt Povrchová úprava - Post - Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie Flash
Kontakt Dokončiť - Post Tin Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Header aplikácia -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AWH30G-0202-IDC-R
AWH30G-0202-IDC-R
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: CONN PIN IDC 30POS W/O MT EAR
Skladom: 4351 pcs
Stiahnuť ▼: AWH30G-0202-IDC-R.pdf
RFQ
AWH30G-0232-T
AWH30G-0232-T
popis: CONN HEADER 30POS VERT LONG GOLD