AR32-HZL/07-TT-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR32-HZL/07-TT-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AR32-HZL/07-TT-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
listoch: AR32-HZL/07-TT-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10010 pcs
  • správa
Špecifikácie AR32-HZL/07-TT-R
Číslo dielu AR32-HZL/07-TT-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30395 pcs Dátový hárok AR32-HZL/07-TT-R.pdf
typ DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Ukončenie poštovej dĺžky -
ukončenie Solder séria -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - párenie 0.100" (2.54mm)
obal Tube Ostatné mená AE10043
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet pozícií alebo kolíkov (mriežka) 32 (2 x 16)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Materiál krytu Thermoplastic, Polyester
Vlastnosti Open Frame Aktuálne hodnotenie 3A
Kontakt Odolnosť 4 mOhm Kontaktný materiál - príspevok Beryllium Copper
Kontaktný materiál - párenie Beryllium Copper Kontakt Povrchová úprava - Post 200.0µin (5.08µm)
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie 30.0µin (0.76µm) Kontakt Dokončiť - Post Tin
Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AR32-HZL/07-TT
AR32-HZL/07-TT
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD