AR20-HZL/07-TT-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR20-HZL/07-TT-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AR20-HZL/07-TT-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD
listoch: AR20-HZL/07-TT-R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2530 pcs
  • správa
Špecifikácie AR20-HZL/07-TT-R
Číslo dielu AR20-HZL/07-TT-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 49350 pcs Dátový hárok AR20-HZL/07-TT-R.pdf
typ DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Ukončenie poštovej dĺžky -
ukončenie Solder séria -
Pitch - Post 0.100" (2.54mm) Pitch - párenie 0.100" (2.54mm)
obal Tube Ostatné mená AE10038
AR20HZL07TTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Počet pozícií alebo kolíkov (mriežka) 20 (2 x 10)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Materiál krytu Thermoplastic, Polyester
Vlastnosti Open Frame Aktuálne hodnotenie 3A
Kontakt Odolnosť 4 mOhm Kontaktný materiál - príspevok Beryllium Copper