AHDF62A-KG-TAXB-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AHDF62A-KG-TAXB-R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AHDF62A-KG-TAXB-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR
listoch: 1.AHDF62A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF62A-KG-TAXB-R.pdf
  • správa
Špecifikácie AHDF62A-KG-TAXB-R
Číslo dielu AHDF62A-KG-TAXB-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN DSUB HD RCPT 62POS R/A SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5254 pcs Dátový hárok 1.AHDF62A-KG-TAXB-R.pdf2.AHDF62A-KG-TAXB-R.pdf
Wire Gauge - Napätie 250V
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Nickel Plated séria -
obal Tray Ostatné mená AE11033
AHDF62A-KG-TAXB-R-ND
Prevádzková teplota - Počet riadkov 3
Počet pozícií 62 Typ montáže Through Hole, Right Angle
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti UL94 V-0
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutiu -
Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Funkcia príruby Housing/Shell (4-40)
Vlastnosti Board Lock Detailný popis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector
Aktuálne hodnotenie 3A Typ kontaktu Signal
Kontaktný materiál Brass Kontaktný formulár -
Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Flash Kontakt Dokončiť Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Štýl konektora D-Sub, High Density
farba - Odstup spodnej strany 0.350" (8.89mm)