A-HDF62LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A-HDF62LL-TAXL-B-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR
listoch: A-HDF62LL-TAXL-B-R.pdf
  • správa
Špecifikácie A-HDF62LL-TAXL-B-R
Číslo dielu A-HDF62LL-TAXL-B-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4919 pcs Dátový hárok A-HDF62LL-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 4 (DC, C) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin Plated séria -
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 62
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 62 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A