A-HDF15LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A-HDF15LL-TAXL-B-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR
listoch: A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
  • správa
Špecifikácie A-HDF15LL-TAXL-B-R
Číslo dielu A-HDF15LL-TAXL-B-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN D-SUB HD RCPT 15POS STR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5042 pcs Dátový hárok A-HDF15LL-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Cup Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 1 (DE, E) High Density
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin Plated séria -
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet riadkov 3 Počet pozícií 15
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Housing/Shell (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A
Typ kontaktu Signal Kontaktný materiál -
Kontaktný formulár - Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku -
Kontakt Dokončiť Gold Typ konektora Receptacle, Female Sockets
Štýl konektora D-Sub, High Density farba -
Odstup spodnej strany -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
A-HDF 62 LL/Z
A-HDF 62 LL/Z
výrobcovia: ASSMANN WSW Components
popis: CONN D-SUB HD RCPT 62POS STR