A-DS25PP-TAXM-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A-DS25PP-TAXM-B-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
listoch: A-DS25PP-TAXM-B-R.pdf
  • správa
Špecifikácie A-DS25PP-TAXM-B-R
Číslo dielu A-DS25PP-TAXM-B-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5484 pcs Dátový hárok A-DS25PP-TAXM-B-R.pdf
Wire Gauge - Napätie 250V
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel séria -
obal Tray Prevádzková teplota -55°C ~ 105°C
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti UL94 V-0 Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Aktuálne hodnotenie 3A