A-DF25PP-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: A-DF25PP-TAXL-B-R
Výrobca / Značka: ASSMANN WSW Components
Popis produktu CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
listoch: A-DF25PP-TAXL-B-R.pdf
  • správa
Špecifikácie A-DF25PP-TAXL-B-R
Číslo dielu A-DF25PP-TAXL-B-R Výrobca ASSMANN WSW Components
popis CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4013 pcs Dátový hárok A-DF25PP-TAXL-B-R.pdf
Wire Gauge - Napätie -
ukončenie Solder Veľkosť krytu, Rozloženie konektora 3 (DB, B)
Materiál krytu, dokončiť Steel, Tin Plated séria -
obal Tray Prevádzková teplota -
Počet riadkov 2 Počet pozícií 25
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ochrana proti vniknutiu - Materiál krytu Polybutylene Terephthalate (PBT)
Funkcia príruby Board Side (4-40) Vlastnosti -
Detailný popis 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Aktuálne hodnotenie 5A