SPD125-123M
API DelevanAPI Delevan
SPD125-123M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPD125-123M
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 3.5A 60 MOHM SMD
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie SPD125-123M
Číslo dielu SPD125-123M Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 12UH 3.5A 60 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 21116 pcs Dátový hárok
typ Wirewound tolerancia ±20%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
tienenie Shielded séria SPD125
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SPD125-123M TR 500 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jadro Ferrite
Frekvencia indukčnosti - test 1kHz indukčnosť 12µH
Výška - sedenie (Max) 0.236" (6.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia -
Detailný popis 12µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 60 mOhm Max Nonstandard DC odpor (DCR) 60 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 3.5A Aktuálny - Sýtosť 3.5A