SP1812R-392H
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-392H Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1812R-392H
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 1A 200 MOHM SMD
  • správa
Špecifikácie SP1812R-392H
Číslo dielu SP1812R-392H Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 3.9UH 1A 200 MOHM SMD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 33174 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená SP1812R-392H 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 3.9µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 3.9µH Shielded Inductor 1A 200 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 200 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1A
Aktuálny - Sýtosť 1A