SP1812R-274G
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-274G Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1812R-274G
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM
  • správa
Špecifikácie SP1812R-274G
Číslo dielu SP1812R-274G Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 270UH 143MA 9.8 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23141 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±2%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená SP1812R-274G 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 270µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 270µH Shielded Inductor 143mA 9.8 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 9.8 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 143mA
Aktuálny - Sýtosť 125mA