SP1812R-223J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-223J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1812R-223J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 509MA 750 MOHM
  • správa
Špecifikácie SP1812R-223J
Číslo dielu SP1812R-223J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 22UH 509MA 750 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56058 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená SP1812R-223J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 22µH Shielded Inductor 509mA 750 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 750 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 509mA
Aktuálny - Sýtosť 438mA