SP1812R-184J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-184J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1812R-184J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 172MA 6.7 OHM
  • správa
Špecifikácie SP1812R-184J
Číslo dielu SP1812R-184J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 180UH 172MA 6.7 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 54909 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Ostatné mená SP1812R-184J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 180µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 180µH Shielded Inductor 172mA 6.7 Ohm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 6.7 Ohm Max Aktuálne hodnotenie 172mA
Aktuálny - Sýtosť 154mA