SP1812R-122J
API DelevanAPI Delevan
SP1812R-122J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SP1812R-122J
Výrobca / Značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM
  • správa
Špecifikácie SP1812R-122J
Číslo dielu SP1812R-122J Výrobca API Delevan
popis FIXED IND 1.2UH 1.51A 88 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 48493 pcs Dátový hárok
typ - tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
tienenie Shielded séria SP1812R
hodnotenie - Q @ Freq -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Nonstandard
Ostatné mená SP1812R-122J 650 TR Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 31 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1kHz
indukčnosť 1.2µH Výška - sedenie (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia - Detailný popis 1.2µH Shielded Inductor 1.51A 88 mOhm Max Nonstandard
DC odpor (DCR) 88 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 1.51A
Aktuálny - Sýtosť 1.89A